جدیدترین اخبارکریپتوکارنسی

بیت کوین «در نبرد برای فتح بالاترین قیمت تاریخی و شاید فراتر از آن» به بیش از ۵۰،۰۰۰ دلار رسید

بیت‌کوین با عبور از ۵۰،۰۰۰ دلار در مسیر دستیابی به بالاترین قیمت تاریخی است

بیت کوین «در نبرد برای فتح بالاترین قیمت تاریخی و شاید فراتر از آن» به بیش از ۵۰،۰۰۰ دلار رسید

اتر که ازلحاظ سرمایه بازار دومین کریپتوکارنسی بزرگ محسوب می‌شود روز چهارشنبه برای اولین بار از ماه می به بیش از ۳،۸۰۰ دلار رسید؛ بیت کوین روز پنج‌شنبه برای اولین بار از ۲۳ آگوست و پیش از فرارسیدن مهلت ۷ سپتامبر برای تبدیل‌شدن به پول رایج السالوادور به بیش از ۵۰،۰۰۰ دلار رسید.

بیت کوین «در نبرد برای فتح بالاترین قیمت تاریخی و شاید فراتر از آن» به بیش از 50،000 دلار رسید
بیتکوین برای فتح بالاترین قیمت تاریخی و شاید فراتر از آن به بیش از ۵۰،۰۰۰ دلار رسید

به گزارش تهرانتو نیوز ؛

افزایش قیمت بیت کوین به بیش از ۵۰ هزار دلار در حالی اتفاق افتاد که اتر به‌عنوان دومین کریپتوکارنسی بزرگ ازلحاظ ارزش سرمایه بازار برای اولین بار از ماه می که به بالاترین قیمت تاریخی خود دست‌یافته بود روز چهارشنبه به بیش از ۳،۸۰۰ دلار افزایش یافت.

اتر طبق اطلاعات مِساری (Messari) در آخرین ساعات چهارشنبه به ۳،۸۴۴ دلار رسید. قیمت این کریپتوکارنسی ظرف ۲۴ ساعت گذشته ۶.۹% درصد افزایش یافت و به قیمت ۳،۷۸۱ دلار معامله شد.

تراویس کلینگ (Travis Kling) پایه‌گذار و مدیر ارشد سرمایه‌گذاری در شرکت مدیریت دارایی آی‌کیگای (Ikigai) در توییتر نوشت که بیت‌کوین از چشم‌انداز تحلیل تکنیکال با دستیابی به قیمت ۵۰،۰۰۰ دلار، می‌تواند «در یک چشم برهم زدن» از سطح ۵۸،۰۰۰ دلار عبور کند. بیتکوین «در نبرد برای فتح بالاترین قیمت تاریخی و شاید فراتر از آن» به بیش از ۵۰،۰۰۰ دلار رسید

ویلی وو (Willy Woo) یکی از تحلیل گران داده‌های درون زنجیره‌ای بیت کوین در توییتر نوشت با توجه به اینکه سرمایه‌گذاران طبق داده‌های درون زنجیره‌ای در حال انباشت و ذخیره بیت کوین هستند، «عبور از ۵۰ [هزار دلار] احتمالاً مسیر سریع‌السیر برای رسیدن به ۶۰ [هزار دلار] است.»

متیو بلام (Matthew Blom) مدیر جهانی بخش فروش و معاملات صرافی کریپتو EQONEX امروز در یادداشتی نوشت که بیت‌کوین اخیراً شاهد فعالیت و نوسان نسبتاً پایینی در معاملات بوده است که می‌تواند به ایجاد «رالی‌های پایدار افزایش قیمت» کمک کند.

بازار انتظار دارد که با ورود به ماه سپتامبر و درنتیجه بازگشت معامله‌گران از تعطیلات تابستانی به دفاتر کار خود فعالیت‌ها و نوسان‌ها رو به افزایش بگذارد.

برخلاف رالی افزایش قیمت برتری بیت کوین در بازار که با تقسیم سرمایه بازار بیت‌کوین بر کل سرمایه بازار تمام کریپتوکارنسی‌ها محاسبه می‌شود در حال حاضر طبق داده‌های بازار که توسط تریدینگ ویوو (TradingView) تهیه شده، برابر با ۴۲% درصد است که پایین‌تر از اوج مقطعی ۷۴ درصد در دسامبر ۲۰۲۰ و بیشتر از پایین‌ترین سطح تاریخی ۳۵ درصد در ژانویه ۲۰۲۰ قرار می‌گیرد.

قراردادهای هوشمند بلاک چین همچون اتریوم و سولانا به‌طور فزاینده‌ای در حال کسب سهم بازار بوده‌اند درحالی‌که پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز و توکن‌های غیرمثلی (non-fungible) شاهد رشد فورانی بوده‌اند.

کلینگ نوشت که «می‌توان گفت که BTC یک ماشین پول‌سازی است که نسبتا کمتر از حد شایستگی خود خریداری می‌شود.» «اگر قیمتBTC در هفته‌های آینده با خوب پیشرفت همه عوامل به ۵۸ هزار دلار برسد جالب‌توجه خواهد بود که ببینیم آیا آلتکوین‌ها در پیروی از قیمت بیت کوین تأخیر خواهند داشت، پابه‌پای بیت کوین پیش می‌روند یا عملکرد بهتری خواهد داشت.»

اخبار کریپتو  رالی قیمت بیت کوین اتریوم  رالی قیمت بیت کوین اخبار کریپتو  رالی افزایش بیت کوین  اتریوم  اخبار کریپتو  اتریوم    اخبار کریپتو

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!