انتاریوجدیدترین اخبارکانادا

عملیات نجات ۳۹ معدنچی گرفتار در زیر زمین در سادبری انتاریو ادامه دارد

تلاش برای نجات ۳۹ معدنچی گرفتار در شمال انتاریو ادامه دارد

عملیات نجات ۳۹ معدنچی گرفتار در زیر زمین در سادبری انتاریو ادامه دارد

به گفته سی‌تی‌وی نیوز روز دوشنبه عملیات نجات برای نجات ۳۹ نفر از معدنچیانی که در معدن ویلز تاتن (Vale’s Totten) در سادبری انتاریو گرفتارشده‌اند در حال پیشرفت است.

نیک لاروشل (Nick Larochelle) رئیس اتحادیه کارگران معدن استیل‌وورکرز لوکال ۶۵۰۰ (Steelworkers Local 6500) گفت که ۳۹ نفر شامل ۳۰ نفر از کارگران معدن از روز یکشنبه زیر زمین گرفتارشده‌اند.

لاروشل گفت که معدنچیان روز یکشنبه ساعت ۷ صبح برای شروع شیفت خود به زیر زمین رفتند. ساعت ۱۱:۳۰ صبح حادثه‌ای رخ داد که منجر به آسیب دیدن شفت (تونل) معدن شد.

لاروشل گفت که تیم نجات معدن در محل حاضر است و تلاش می‌کند که افراد را به سطح زمین برساند و تا به این لحظه هیچ جراحتی وجود نداشته است.

لاروشل گفت که دارو و غذا برای معدنچیان فرستاده‌ شده و اضافه کرد که بسیار نگران کارکنان است. عملیات نجات ۳۹ معدنچی گرفتار در زیر زمین در سادبری انتاریو ادامه دارد

عملیات نجات 39 معدنچی گرفتار در زیر زمین در سادبری انتاریو ادامه دارد
عملیات نجات ۳۹ معدنچی گرفتار در زیر زمین در سادبری انتاریو ادامه دارد

معدن ویلز تاتن در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که «کارگران پس از آفلاین شدن وسیله نقلیه مخصوص انتقال کارکنان به علت بروز حادثه در تونل هم‌اکنون در حال آماده شدن برای خروج از معدن زیرزمینی هستند.»

در این بیانیه مطبوعاتی آمده است که «کارکنان از طریق یک سیستم نردبان خروج ثانویه با پشتیبانی گروه نجات معدن ویلز از زیر زمین خارج خواهند شد.»

«این حادثه بعدازظهر یکشنبه اتفاق افتاد. کارکنان در زمان بروز حادثه در زیر زمین بودند و به‌عنوان بخشی از رویه‌های عادی ما بلافاصله به ایستگاه پناهگاه رفتند و از زمان وقوع حادثه تابه‌حال به‌طور مکرر با آنها در ارتباط بوده‌ایم.»

شرکت ویلز تاتن گفت که هر کاری که بتوانند انجام می‌دهند تا «ایمنی این کارکنان را تضمین کنند و آپدیت‌های بیشتری را به‌محض فراهم شدن ارائه خواهند کرد.»

معدن تاتن که در وورثینگتون (Worthington) در ۴۰ کیلومتری غرب مجموعه ویلز کاپر کلیف (Vale’s Copper Cliff) واقع شده در سال ۲۰۱۴ افتتاح شد و تعداد کارکنان معدن در حدود ۲۰۰ نفر است.

معدن تاتن واقع در شمال انتاریو فلزاتی شامل مس، نیکل و سایر فلزات گران‌بها را استخراج می‌کند. شفت اصلی معدن در عمق ۴،۱۳۰ فیت (۱۲۵۹ متری) پایین‌تر از سطح زمین قرار دارد.

عملیات نجات ۳۹ معدنچی گرفتار در زیر زمین در سادبری انتاریو ادامه دارد  اخبار تورنتو اخبار تورنتو اخبار تورنتو اخبار تورنتو اخبار تورنتو اخبار کانادا    اخبار کانادا  اخبار کانادا  اخبار کانادا اخبار کانادا اخبار کانادا   

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!