انتاریوجدیدترین اخبارکانادا

اخراج کارکنان غیر واکسینه طبق سیاست جدید شبکه بیمارستانی تورنتو

شبکه بیمارستانی تورنتو میگوید کارکنان غیرواکسینه را اخراج میکند

اخراج کارکنان غیر واکسینه طبق سیاست جدید شبکه بیمارستانی تورنتو

شبکه بهداشت دانشگاه تورنتو تائید کرد که هرکدام از کارکنان که تصمیم بگیرد که تا پایان ماه اکتبر غیر واکسینه باقی بماند را از کار برکنار خواهد کرد. اخراج کارکنان غیر واکسینه طبق سیاست جدید شبکه بیمارستانی تورنتو

اخراج کارکنان غیر واکسینه طبق سیاست جدید شبکه بیمارستانی تورنتو
اخراج کارکنان غیر واکسینه طبق سیاست جدید شبکه بیمارستانی تورنتو

به گزارش تهرانتو نیوز ؛

شبکه بهداشت دانشگاه (UHN) {که بیمارستان‌های تحت پوشش آن شامل بیمارستان تورنتو جنرال (Toronto General)، تورنتو وسترن (Toronto Western) و پرنسس مارگارت (Princess Margaret) است} ضمن انتشار بیانیه‌ای در عصر جمعه سیاست جدید خود را تائید کرد.

شبکه بیمارستانی در بیانیه‌ای گفت که با بیش از ۹۰۰ کارمند «تماس گرفته است» که یا وضعیت واکسیناسیون خود را اعلام نکرده‌اند یا اشاره‌کرده‌اند که واکسینه نیستند.

در این بیانیه آمده است که «ما اشاره کردیم که کارکنان باید اولین دوز واکسن خود را تا ۸ سپتامبر تزریق کنند تا این امکان را برای آنها فراهم آورد که دوز دوم را تا ۸ اکتبر تزریق کنند.» «ما با هر فردی در گروه برای پاسخ به پرسش‌ها و ارائه اطلاعات بیشتر درباره واکسن همکاری می‌کنیم و بسیار امیدواریم که کارکنان ما به‌عنوان افرادی که در حوزه مراقبت درمانی فعالیت می‌کنند و به‌عنوان کسانی که به بیماران و همکاران خود متعهد هستند، از سیاست ما پیروی کنند.»

مسئولان شبکه بیمارستانی گفتند که پس از ۸ اکتبر هرکدام از کارکنان که هنوز واکسینه نباشد به مدت دو هفته به مرخصی بدون حقوق فرستاده خواهد شد. «اگر همچنان در پایان دو هفته تصمیم آنها بر این باشد که پس‌ازاین تاریخ نمی‌خواهند واکسینه شوند در این صورت استخدام آنها در UHN به پایان می‌رسد.»

پیش از صدور این دستورالعمل جدید کارمندان شبکه بهداشت دانشگاه UHN که واکسینه نبودند یا مایل به افشای وضعیت واکسیناسیون خود نبودند موظف بودند که پیش از حضور در محل کار به‌طور منظم تست کووید-۱۹ انجام دهند.

کوین اسمیت، مدیرعامل شبکه بهداشت اوایل این هفته گفت که تصویب سیاست جدید به افزایش واکسیناسیون منجر شده است. درصد کارکنان واکسینه از ۸۵ درصد در ماه جولای به نرخ فعلی ۹۲ درصد رسیده است.

تغییر سیاست شبکه بهداشت دانشگاه چند روز پس‌ازآن تصویب شد که کارشناس ارشد پزشکی سازمان بهداشت دستورالعمل جدیدی برای واکسیناسیون در بخش درمان و آموزش منتشر کرد.

از ۷ سپتامبر تمامی کارکنان، کارمندان، پیمانکاران، دانشجویان، داوطلبان و خدمات آمبولانس در بیمارستان‌ها و خدمات مراقبت در خانه و تسهیلات مراقبتی باید گواهی واکسیناسیون یا دلایل پزشکی برای عدم واکسینه بودن ارائه کنند. تمامی افرادی که گواهی واکسیناسیون با تزریق هر دو دوز را ارائه نکنند باید به‌طور منظم تست آنتی‌ژن کووید-۱۹ انجام بدهند؛ و همچنین موظف هستند که یک جلسه آموزشی را نیز بگذرانند.

اخبار تورنتو  اخبار تورنتو  اخبار تورنتو  اخبار تورنتو  اخبار تورنتو   شبکه بهداشت دانشگاه (UHN) {که بیمارستان‌های تحت پوشش آن شامل بیمارستان تورنتو جنرال (Toronto General)، تورنتو وسترن (Toronto Western) و پرنسس مارگارت (Princess Margaret) است} ضمن انتشار بیانیه‌ای در عصر جمعه سیاست جدید خود را تائید کرد. شبکه بیمارستانی در بیانیه‌ای گفت که با بیش از ۹۰۰ کارمند «تماس گرفته است» که یا وضعیت واکسیناسیون خود را اعلام نکرده‌اند یا اشاره‌کرده‌اند که واکسینه نیستند. در این بیانیه آمده است که «ما اشاره کردیم که کارکنان باید اولین دوز واکسن خود را تا ۸ سپتامبر تزریق کنند تا این امکان را برای آنها فراهم آورد که دوز دوم را تا ۸ اکتبر تزریق کنند.» «ما با هر فردی در گروه برای پاسخ به پرسش‌ها و ارائه اطلاعات بیشتر درباره واکسن همکاری می‌کنیم و بسیار امیدواریم که کارکنان ما به‌عنوان افرادی که در حوزه مراقبت درمانی فعالیت می‌کنند و به‌عنوان کسانی که به بیماران و همکاران خود متعهد هستند، از سیاست ما پیروی کنند.» مسئولان شبکه بیمارستانی گفتند که پس از ۸ اکتبر هرکدام از کارکنان که هنوز واکسینه نباشد به مدت دو هفته به مرخصی بدون حقوق فرستاده خواهد شد.

شبکه بهداشت دانشگاه تورنتو تائید کرد که هرکدام از کارکنان که تصمیم بگیرد که تا پایان ماه اکتبر غیر واکسینه باقی بماند را از کار برکنار خواهد کرد. اخراج کارکنان غیر واکسینه طبق سیاست جدید شبکه بیمارستانی تورنتو «ما با هر فردی در گروه برای پاسخ به پرسش‌ها و ارائه اطلاعات بیشتر درباره واکسن همکاری می‌کنیم و بسیار امیدواریم که کارکنان ما به‌عنوان افرادی که در حوزه مراقبت درمانی فعالیت می‌کنند و به‌عنوان کسانی که به بیماران و همکاران خود متعهد هستند، از سیاست ما پیروی کنند.» مسئولان شبکه بیمارستانی گفتند که پس از ۸ اکتبر هرکدام از کارکنان که هنوز واکسینه نباشد به مدت دو هفته به مرخصی بدون حقوق فرستاده خواهد شد. «اگر همچنان در پایان دو هفته تصمیم آنها بر این باشد که پس‌ازاین تاریخ نمی‌خواهند واکسینه شوند در این صورت استخدام آنها در UHN به پایان می‌رسد.» پیش از صدور این دستورالعمل جدید کارمندان شبکه بهداشت دانشگاه UHN که واکسینه نبودند یا مایل به افشای وضعیت واکسیناسیون خود نبودند موظف بودند که پیش از حضور در محل کار به‌طور منظم تست کووید-۱۹ انجام دهند. کوین اسمیت، مدیرعامل شبکه بهداشت اوایل این هفته گفت که تصویب سیاست جدید به افزایش واکسیناسیون منجر شده است.

درصد کارکنان واکسینه از ۸۵ درصد در ماه جولای به نرخ فعلی ۹۲ درصد رسیده است. تغییر سیاست شبکه بهداشت دانشگاه چند روز پس‌ازآن تصویب شد که کارشناس ارشد پزشکی سازمان بهداشت دستورالعمل جدیدی برای واکسیناسیون در بخش درمان و آموزش منتشر کرد. از ۷ سپتامبر تمامی کارکنان، کارمندان، پیمانکاران، دانشجویان، داوطلبان و خدمات آمبولانس در بیمارستان‌ها و خدمات مراقبت در خانه و تسهیلات مراقبتی باید گواهی واکسیناسیون یا دلایل پزشکی برای عدم واکسینه بودن ارائه کنند. تمامی افرادی که گواهی واکسیناسیون با تزریق هر دو دوز را ارائه نکنند باید به‌طور منظم تست آنتی‌ژن کووید-۱۹ انجام بدهند؛ و همچنین موظف هستند که یک جلسه آموزشی را نیز بگذرانند. اخبار کانادا اخبار کانادا اخبار کانادا اخبار کانادا اخبار کانادا    اخبار انتاریو اخبار انتاریو اخبار انتاریو اخبار انتاریو اخبار انتاریو اخبار انتاریو

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!