انتاریوجدیدترین اخبارکانادا

زن تورنتویی گفت هنگام بازدید از آپارتمان بوسیله ایجنت مشاور املاک مورد آزار جنسی قرار گرفته

یک زن اهل تورنتو گفت هنگام بازدید از آپارتمانی برای اجاره بوسیله ایجنت مشاور املاک مورد آزار جنسی قرار گرفته است

زن تورنتویی گفت هنگام بازدید از آپارتمان بوسیله ایجنت مشاور املاک مورد آزار جنسی قرار گرفته

زن تورنتویی که حین جستجو و بازدید از یک دستگاه آپارتمان اجاره ای ، بوسیله ایجنت مشاور املاک مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته، داستان خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته، داستان خود را با دیگران به اشتراک می گذارد.

زن تورنزن تورنتویی گفت هنگام بازدید از آپارتمان بوسیله ایجنت مشاور املاک مورد آزار جنسی قرار گرفتهتویی گفت هنگام بازدید از آپارتمان بوسیله ایجنت مشاور املاک مورد آزار جنسی قرار گرفته
زن تورنتویی هنگام بازدید آپارتمان بوسیله ایجنت مشاور املاک مورد آزار جنسی قرار گرفته

تهرانتو نیوز به نقل از سی تی وی ؛

آلیسا گراهام (Alyssa Graham) که اصالتا اهل بلویل (Belleville) انتاریو است در سال ۲۰۱۴ به مرکز شهر تورنتو نقل مکان کرده و از آن زمان تاکنون در این منطقه زندگی میکند.

گراهام میگوید که او از اواسط ژانویه به دنبال اجاره یک خانه جدید بود و قصد داشته در اول فوریه نقل مکان کند.

او در مصاحبه با خبرگزاری سی تی وی گفت، آپارتمان مورد نظر من، در وبسایت Zolo.ca درج و آگهی شده بود. بنابراین من فقط از آنها پرسیدم که آیا این آپارتمان هنوز در دسترس است یا خیر؟

گراهام گفت، پس از آن یک ایجنت مشاور املاک مسئول رسیدگی به درخواست او شد؛ فردی که به گفته خودش “بسیار مطمئن” بود که میتواند محلی مورد پسند او و متناسب با برنامه تاریخ جا به جایی برایش پیدا کند.

از آنجا که اولین آپارتمانی که آلیسا بازدید کرد مورد پسند او واقع نشد، او موافقت کرد که با این ایجنت مشاور املاک به بازدیدهای بعدی نیز ادامه دهد. به گفته او از آن زمان به بعد اوضاع تغییر کرد.

گراهام میگوید متوجه شد که برخی از پیام ها و تماس هایی که با این ایجنت مشاور املاک داشته “تا حدودی لاس زنی” بوده است. به عنوان مثال ” من تماس تلفنی از او دریافت کردم و گفتم سلام. سپس او گفت وقتی جواب تلفن را دادی صدایت خیلی سکسی به نظر می رسید.”

با این وجود او میگوید به دلیل اینکه به شدت مستاصل بوده و نیاز به محلی برای اجاره داشته، موافقت کرده این ایجنت را برای بازدید از آپارتمانی دیگر ببیند و در ذهن خودش رفتار نامتعارف این فرد را بخشی از شخصیت و روابط اجتماعی اش در نظر گرفته است.

” این اولین ملاقات ما بود. او مدام این ملاقات را یک دِیت (قرار) میخواند و مدام سوال می کرد که کی قرار است ما دِیت کنیم. او همچنین پیشنهاد کرد که ماهیانه ۵۰۰ دلار برای اجاره به من بپردازد.”

” وقتی داشتیم واحد را ترک میکردیم، او همه چراغ ها را خاموش و درب آپارتمان را قفل کرده بود. آپارتمان کاملا تاریک بود و من حتی نمیتوانستم دستهای خودم را ببینم. تلاش کردم تا دری برای خروج از آپارتمان پیدا کنم اما نمیتوانستم چیزی ببینم.”

گراهام می گوید زمانی که این ایجنت مشاور املاک در نهایت چراغ ها را روشن کرده، او مصمم بود که خود را از این وضعیت خارج کند اما این نماینده به کار خود ادامه داد.

گراهام توضیح داد که پس از بازدید از منزل، این ایجنت مصر بوده که او را به خانه اش ببرد و به جواب های “نه” او توجهی نمی کرده است. او گفت که با نگرانی سوار بر اتومبیل شده و به هتلی در همان نزدیکی (جایی که تا پیدا کردن آپارتمان جدید در آن اقامت داشته) می رود.

او می گوید:” او من را به هتل رساند و پرسید پس حالا من میتوانم تو را ببوسم؟”

گراهام می گوید که او سریعا به او پاسخ منفی داده و به داخل هتل رفته است.

این ایجنت مشاور املاک سپس او را صدا کرده و پرسیده که می تواند به اتاق او برود یا خیر؟ و پیشنهاد کرده که اگر علاقمند است ” جایی برای شب فراهم کند.”

پس از تعدادی پیام کوتاه و تماس تلفنی از طرف ایجنت مشاور املاک ( که گراهام می گوید که او ادعا کرده که نمی تواند از فکر گراهام بیرون بیاید)، این مشتری تصمیم گرفته که این رخداد را به کارفرمای این ایجنت ، به شرکت زولو (Zolo) گزارش دهد. زن تورنتویی گفت هنگام بازدید از آپارتمان بوسیله ایجنت مشاور املاک مورد آزار جنسی قرار گرفته

زن تورنتویی گفت هنگام بازدید از آپارتمان بوسیله ایجنت مشاور املاک مورد آزار جنسی قرار گرفته
زن تورنتویی هنگام بازدید آپارتمان بوسیله ایجنت مشاور املاک مورد آزار جنسی قرار گرفته

او می گوید:” من تمامی اتفاقات رخداده را به آنها گفتم، گفتم که فکر میکنم او هیچ موردی برای اجاره برای من پیدا نکرده، وقت من را تلف کرده، پول من را هدر داده، مرا ترسانده، باعث شده که من احساس معذب بودن داشته باشم و موارد دیگر.”

گراهام اذعان کرده که در ابتدا از گزارش شکایت خود نگران بوده چون احتمالا منجر به فسخ قرارداد او می شده و همچنین این نماینده نیز از محل زندگی او خبر داشته است. اما در نهایت کمپانی به او اطمینان داده که “مشکلی برای او پیش نخواهد آمد” چون شرکت زولو غربالگری هایی برای موارد این چنینی دارد.”

گراهام می گوید که به او گفته شده” ما وارد این قضیه می شویم”.

در بیانیه ای که در روز پنجشنبه اعلام شد، مصطفی عباسی رئیس آژانس زولو گفته که این کمپانی به سرعت برای رسیدگی به این موضوع اقدام کرده است.

” در ژانویه ۲۰۲۱، زولو شکایتی از یک مشتری مبنی بر درگیری و تعاملش با یک نماینده مشاور املاک را دریافت کرد. با توجه به سیاست برخورد شدید این کمپانی، ما سریعا وارد عمل شدیم و ظرف ۲۴ ساعت از دریافت این شکایت قرارداد نماینده مورد بحث را پایان دادیم.”

اما گراهام می گوید که چند هفته بعد این نماینده دوباره با وی تماس برقرار کرده و از او خواسته که از شکایت خود صرفنظر کند تا او بتواند دوباره مشغول به کار شود. زن تورنتویی گفت هنگام بازدید از آپارتمان بوسیله ایجنت مشاور املاک مورد آزار جنسی قرار گرفته

زن تورنتویی گفت هنگام بازدید از آپارتمان بوسیله ایجنت مشاور املاک مورد آزار جنسی قرار گرفته
زن تورنتویی هنگام بازدید آپارتمان بوسیله ایجنت مشاور املاک مورد آزار جنسی قرار گرفته

گراهام با این قضیه مخالفت کرده اما موافقت کرده تا با رئیس او برای جبران خسارت هزینه اسکانش در هتل صحبت کند.

” ما برای این قضیه قرارداد امضا کردیم، این قرارداد برای رئیس او نیز ارسال شد و من نیز با ایشان صحبت کردم، آنها این نماینده را دوباره به کار برگرداندند.”

گراهام میگوید که این نماینده موافقت کرده که ۱۵۰۰ دلار برای پوشش هزینه های او پرداخت کند، که از این میزان در حال حاضر ۱۵۰ دلار پرداخت شده است.

گراهام افزود:” من بارها با او در مورد پرداخت هزینه ها تماس گرفتم، کاری که به آن علاقه ای ندارم چون این مرد قبلا باعث شده که من احساس معذب بودن کنم، او اکنون ادعا میکند که پولی به من پرداخت نخواهد کرد و ایمیل ها و پیام های من را بلاک کرده است.”

با این حال، عباسی در بیانیه ای دیگر ادعا کرده که این نماینده پس از لغو قراردادش به کار خود برنگشته و ” این فرد دیگر به هیچ عنوان با شرکت زولو ارتباطی ندارد.”

گراهام اعلام کرد که بالاخره با کمک یک ایجنت مشاور املاک زن موفق به یافتن آپارتمانی برای اجاره شده و قصد دارد که در روز اول مارچ از هتل به این آپارتمان نقل مکان کند، اما او معتقد است که این تجربه “کابوس مانند” تاثیر خود را بر روی او گذاشته است.

” شرایط کووید ۱۹ برای همه افراد سخت بود، اما من روزهای بدی داشتم و او (نماینده املاک) نیز از آنها اطلاع داشت اما همچنان از انجام پرونده من طفره می رفت و من فکر میکنم که به عنوان بازیچه به من نگاه میکرد. فکر میکردم که درحال صحبت با کسی هستم که واقعا سعی دارد به من کمک کند، اما مشخص شد که به هیچ عنوان اینطور نبوده است.”

شرکت زولو      شرکت زولو      شرکت زولو

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!