جدیدترین اخبارجهان

معاون ترامپ تا دوشنبه آینده اعلام خواهد شد

مشاور ارشد جیسون میلر گفت این موضوع ممکن است هر زمانی در این هفته اتفاق بیفتد

معاون ترامپ تا دوشنبه آینده اعلام خواهد شد

مشاور ارشد جیسون میلر روز دوشنبه گفت که اعلامیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در مورد اینکه چه کسی معاون او خواهد بود، احتمالاً در این هفته رونمایی خواهد شد.

معاون ترامپ تا دوشنبه آینده اعلام خواهد شد
معاون ترامپ تا دوشنبه آینده اعلام خواهد شد

میلر در روز دوشنبه در برنامه Fox & Friends گفت تا این زمان دوشنبه آینده، ما خواهیم دانست که رئیس جمهور ترامپ چه کسی را به عنوان معاون خود برای انتخابات ۲۰۲۴ انتخاب کرده است.

او با اشاره به کنوانسیون ملی جمهوری خواهان که دوشنبه آینده آغاز می شود، افزود این ممکن است در هر زمانی در این هفته اتفاق بیفتد. ممکن است به معنای واقعی کلمه تا روز اول کنوانسیون اتفاق بیفتد.

او سپس به این حدس و گمان پرداخت که بلیط دموکرات رئیس جمهور جو بایدن و معاون رئیس جمهور کامالا هریس، بلیط نهایی دموکرات ها برای ماه نوامبر در پی درخواست ها از بایدن برای کناره گیری از بالای برگه پس از اجرای مناظره رئیس جمهور نخواهد بود.

اگرچه میلر در مورد لیست ترامپ از گزینه‌های بالقوه معاونان ریاست‌جمهوری تحقیق نمی‌کند، اما ادعا می‌کند که رئیس‌جمهور سابق در مورد نامزدهای احتمالی غیر از سناتورها مارکو روبیو و جی.دی ونس و داگ بورگوم فرماندار داکوتای شمالی صحبت کرده است.

ترامپ در حالی که ماه گذشته پیش از مناظره خود با بایدن در فیلادلفیا کمپین تبلیغاتی انجام می داد، مدعی شد که در ذهنش تصمیم گرفته است که معاون او چه کسی باشد.

معاون ترامپ تا دوشنبه آینده اعلام خواهد شد
معاون ترامپ تا دوشنبه آینده اعلام خواهد شد

ترامپ مدت هاست گفته است که قصد دارد اعلامیه خود را در یا درست قبل از آن در RNC هفته آینده در میلواکی اعلام کند. او در اواخر ماه گذشته هنگام کمپین انتخاباتی گفت در حوالی کنوانسیون، شاید کمی قبل از آن.

کمپین در حال حاضر آماده سازی برای معاونت انتخاباتی ترامپ را آغاز کرده است.

با این حال، مقامات کمپین انتخاباتی همچنان معتقدند که نمی‌دانند منتخب نهایی ترامپ چه کسی خواهد بود و برخی از افرادی که گزارش شده در فهرست نهایی ترامپ قرار دارند نیز ادعا می‌کنند که اطلاعات زیادی ندارند.

ترامپ و کمپین او ظاهراً از انجام بازی انتظار در این اعلامیه لذت برده‌اند و فرصتی را برای جلب توجه رسانه‌ها و همچنین انبوهی از جانشینان مشتاق به دست آورده‌اند که تلاش می‌کنند به رتبه ۲ برسند.

با کاهش زمان برای علنی شدن انتخاب ترامپ، او و کمپین انتخاباتی اش می گویند که باید آماده حرکت باشند. میلر در فاکس دوشنبه گفت هرکسی را که او انتخاب می کند باید بتواند وارد کار شود و کار را در روز اول انجام دهد. هر یک از چشم انداز های مختلف نقاط قوت خود را دارند، و من فکر می کنم واقعا می تواند به ترسیم کشور به جلو کمک کند.

مشاهده بیشتر
دکمه بازگشت به بالا