جدیدترین اخبارکریپتوکارنسی

فعال شدن گزینه پرداخت انعام کریپتو برای تمام کاربران توئیتر

توئیتر قابلیت انعام کریپتو را برای تمام کاربران راه‌اندازی کرد

فعال شدن گزینه پرداخت انعام کریپتو برای تمام کاربران توئیتر

امکان ارسال انعام بیت کوین از طریق شبکه لایتنینگ با استفاده از اپلیکیشن استرایک (Strike) یا از طریق افزودن مستقیم آدرس بیت کوین به پروفایل کاربران توئیتر فراهم شد.

فعال شدن گزینه پرداخت انعام کریپتو برای تمام کاربران توئیتر
فعال شدن گزینه پرداخت انعام کریپتو برای تمام اربران توئیتر

شبکه اجتماعی بزرگ توئیتر با فعال کردن گزینه‌های کریپتوکارنسی برای قابلیت قوطی‌های انعام خود امکان پرداخت از طریق این پلتفرم را برای تمام کاربران فراهم کرد.

استر کرافورد (Esther Crawford) مدیر محصول کارکنان توئیتر در یک پست وبلاگی در روز پنج‌شنبه گفت قابلیت انعام کریپتو برای تمام کاربران iOS در سطح جهانی فعال خواهد شد و این پلتفرم قصد دارد که در ماه‌های آینده گزینه‌های انعام کریپتو را برای اندروید نیز ارائه کند.

گزینه کریپتو به کاربران اجازه می‌دهد که اپلیکیشن طرف ثالث شامل کش‌اپ (Cash App)، پاترئون (Patreon)، ونمو (Venmo)، چیپر (Chipper)، بندکمپ (Bandcamp)، ریزرپی (Razorpay)، گوفاندمی (GoFundMe)، پیک‌پی (PicPay) و ویلث‌سیمپل‌کش (Wealthsimple Cash) {بسته به منطقه کاربران} را برای دریافت پول به بایوهای توئیتر (Twitter bios) خود و هر یک از توئیت‌های خود اضافه کنند.

استر کرافورد گفت «قصد ما این است که همه افراد در توئیتر به کانال‌های دریافت پول دسترسی داشته باشند.» «دارایی‌های دیجیتال که تعداد بیشتری از افراد را تشویق می‌کند که در اقتصاد مشارکت داشته باشند و به مردم کمک می‌کند که از آن‌سوی مرزها و با حداقل مانع ممکن برای یکدیگر پول بفرستند، به ما در راستای رسیدن به این هدف کمک می‌کنند.»

قابلیت انعام توئیتر علاوه بر سرویس‌های لینک شده از طریق شبکه لایتنینگ بیت کوین (Bitcoin Lightning Network) نیز فراهم است که پرداخت‌ها را از طریق اپلیکیشن استرایک یا افزودن مستقیم آدرس BTC به پروفایل هر فرد منتقل می‌کند. به گفته کرافورد «توئیتر هیچ کارمزدی کسر نمی‌کند.»

جک دورسی مدیرعامل توئیتر قبلاً هنگامی‌که علناً اعلام کرده بود که مفهوم «قوطی انعام» این شبکه اجتماعی بدین منظور طراحی‌شده است که امکان پرداخت پاداش به تهیه‌کنندگان محتوا را با لمس یک کلید برای کاربران پلتفرم فراهم کند به‌طور ضمنی اشاره‌کرده بود که گزینه انعام BTC درحال‌توسعه است. علاوه بر این دورسی برنامه‌های شرکت اسکوئر (Square) برای ایجاد یک صرافی غیرمتمرکز بیت کوین را نیز مطرح کرد.

اخبار کریپتو        اخبار کریپتو          اخبار کریپتو

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!