جدیدترین اخبارکریپتوکارنسی

امکان افزودن آدرس بیت کوین و اتریوم به پروفایل توییتر به‌زودی فراهم خواهد شد

توییتر امکان افزودن آدرس بیت کوین و اتریوم به پروفایل کاربران را فراهم خواهد کرد

امکان افزودن آدرس بیت کوین و اتریوم به پروفایل توییتر به‌زودی فراهم خواهد شد

درحالی‌که این خبر هنوز به‌طور رسمی اعلام نشده است اما کیوان بیک‌پور (Kayvon Beykpour) مدیر محصول توییتر اشاره کرد که ممکن است این خبر به‌زودی اعلام شود.

امکان افزودن آدرس بیت کوین و اتریوم به پروفایل توییتر به‌زودی فراهم خواهد شد
امکان افزودن آدرس بیت کوین و اتریوم به پروفایل توییتر به‌زودی فراهم خواهد شد

به نظر می‌رسد که توییتر در حال توسعه قابلیتی است که کاربران را قادر می‌سازد آدرس بیت کوین و اتریوم را به پروفایل‌های خود اضافه کنند. گمان می‌رود که تازه‌ترین آپدیت توییتر بخشی از قابلیت قوطی انعام (Tip Jar) باشد {که در ماه می سال جاری معرفی شد} و با خبر دیگری نیز مرتبط است که اوایل این هفته در مورد فعال شدن قابلیت پرداخت انعام بیت کوین برای تولیدکنندگان محتوا توسط شرکت توییتر منتشر شد.

الساندرو پالوزی (Alessandro Paluzzi) توسعه‌دهنده نرم‌افزارهای موبایلی و فعال خودخوانده «خبر درز دهنده» در دوم سپتامبر اسکرین‌شات‌هایی را توییت کرد که گزینه افزودن آدرس کیف پول بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در نوار ابزار تنظیمات نسخه اپلیکیشن توییتر را نشان می‌داد. امکان افزودن آدرس بیت کوین و اتریوم به پروفایل توییتر به‌زودی فراهم خواهد شد

باوجود غیررسمی بودن این خبر در مقطع فعلی، کیوان بیک‌پور مدیر محصول توییتر پست دیگری از پالوزی مربوط به ۱ سپتامبر درباره قابلیت انعام دهی بیت کوین را همراه با ایموجی یک فلش و یک صاعقه و عبارت «به‌زودی» ریتوییت کرد. امکان افزودن آدرس بیت کوین و اتریوم به پروفایل توییتر به‌زودی فراهم خواهد شد

جک دورسی (Jack Dorsey) مدیرعامل توییتر در جولای اشاره کرده بود که انعام دهی بیت کوین بخشی از یک برنامه گسترده‌تر برای ادغام این دارایی با پلتفرم توییتر از طریق کانال‌هایی همچون تجارت و ثبت‌نام حق اشتراک است. امکان افزودن آدرس بیتکوین و اتریوم به پروفایل توییتر به‌زودی فراهم خواهد شد

امکان افزودن آدرس بیت کوین و اتریوم به پروفایل توییتر به‌زودی فراهم خواهد شد
امکان افزودن آدرس بیتکوین و اتریوم جک دورسی مدیرعامل توییتر

یکی از گزارش‌های ۳۱ آگوست مک‌رومرز (MacRumours) مدعی شد که قابلیت انعام دهی بیت کوین از پلتفرم پرداخت لایتنینگ نتوورک (Lightning Network) به نام استرایک (Strike) استفاده خواهد کرد. با این حال پالوزی اشاره کرده بود که برای افزودن آدرس‌های BTC به پروفایل کاربران «لینک دادن اکانت Strike ضروری نیست.»

شرکت اسکوئر (Square Inc) متعلق به جک دورسی چندین طرح ابتکاری بیت کوین ازجمله یک کیف پول کمک متصدی  assisted custody wallet و خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) مبتنی بر بیت کوین را در سال ۲۰۲۱ مطرح کرده است.

ایده استفاده از طلای دیجیتال برای پرداخت انعام به تولیدکنندگان محتوا در توییتر با توجه به اینکه جک دورسی یک ماکسیمالیست بیت کوین (طرفدار دوآتشه بیت کوین) است چندان تعجب‌آور نیست، با این حال به نظر می‌رسد برای جک دورسی که به‌عنوان یک رهبر فناوری که در گذشته از داشتن هرگونه ارتباط و استفاده از اتریوم خودداری کرده بود، گنجاندن EHT در این قابلیت یک قلمرو نامکشوف باشد.

اخبار کریپتو          اخبار کریپتو          اخبار کریپتو        اخبار کریپتو          اخبار کریپتو

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!