آلبرتاانتاریوبریتیش کلمبیاپرینس ادوارد آیلندجدیدترین اخباردولت فدرالسسکچوانکاناداکِبِکمنیتوبانوناووتنووااسکوشیانیوبرانزویکنیوفاندلند و لابرادوریوکان

کارت اطلاعات رأی‌دهنده چه موقع به دست شما خواهد رسید؟

چه موقع می‌توانید «کارت اطلاعات رأی‌دهنده» خود را دریافت کنید؟

کارت اطلاعات رأی‌دهنده چه موقع به دست شما خواهد رسید؟

درحالی‌که ۴۴ چهارمین انتخابات فدرال کانادا قرار است در ۲۰ سپتامبر و تنها ظرف چند هفته آینده برگزار شود، هیئت انتخابات کانادا پست کردن «کارت های اطلاعات رأی‌دهنده» را برای رأی‌دهندگان ثبت‌نام‌شده آغاز کرده است. کارت اطلاعات رأی‌دهنده چه موقع به دست شما خواهد رسید؟

سازمان هیئت انتخابات کانادا روز دوشنبه اعلام کرد تمامی رأی‌دهندگان ثبت‌نام‌شده باید کارت خود را تا ۱۰ سپتامبر دریافت کنند.

کارت‌ها هم‌زمان با تائید شدن حوزه‌های رأی‌گیری ارسال‌شده‌اند. این کارت‌ها به شما می‌گویند که چه موقع و در کجا رأی بدهید و اطلاعاتی در مورد دسترسی به حوزه رأی‌گیری شما فراهم می‌کند.

برای رأی دادن باید گواهینامه‌ای که هویت و آدرس شما را اثبات می‌کند همراه خود به حوزه رأی‌گیری ببرید. کارت اطلاعات رأی‌دهنده می‌تواند به‌عنوان گواهی آدرس در نظر گرفته شود ولی باید همراه با یک کارت شناسایی معتبر باشد. همراه آوردن کارت هنگام رأی دادن الزامی نیست اما برای ارائه سریع‌تر خدمات توصیه‌شده است.

اگر تا ۱۰ سپتامبر کارتی دریافت نکردید ممکن است برای رأی دادن ثبت‌نام نشده باشید یا ممکن است اطلاعات ثبت‌نام شما به‌روز نباشد. می‌توانید وضعیت ثبت‌نام خود را چک کنید، فرآیند ثبت‌نام را آغاز کنید یا آدرس خود را از طریق خدمات ثبت‌نام رأی‌دهندگان (https://ereg.elections.ca/CWelcome.aspx?lang=e) در وب‌سایت آنلاین هئیت انتخابات کانادا به‌روزرسانی کنید.

اگر نام روی کارت دارای خطایی باشد یا کارت شخصی را دریافت کنید که فوت کرده است یا دیگر در آدرسی که برای آنجا فرستاده شده زندگی نمی‌کند، در این صورت به‌طورجدی از شما خواسته می‌شود که با دفتر محلی هیئت انتخابات کانادا تماس بگیرید.

اگر حوزه رأی‌گیری شما پس از ارسال کارت اولیه به دلایل پیش‌بینی‌نشده تغییر کند یک کارت جایگزین با کلمات «replacement card» (کارت جایگزین) که روی گوشه پایین سمت راست آن چاپ شده برای شما ارسال خواهد شد.  

چه موقع به دست شما خواهد رسید؟

کارت اطلاعات رأی‌دهنده چه موقع به دست شما خواهد رسید؟
چه موقع به دست شما خواهد رسید؟

انتخابات فدرال کانادا  انتخاب نخست وزیر کانادا  دولت فدرال کانادا انتخاب نخست وزیر کانادا   انتخابات فدرال کانادا  انتخاب نخست وزیر کانادا

انتخاب نخست وزیر کانادا        انتخاب نخست وزیر کانادا   دولت فدرال کانادا

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!