بریتیش کلمبیاجدیدترین اخبارکانادا

قاتل دوست دختر سابق خود را با ۴۷ ضربه چاقو به قتل رساند و لحظات آخر زندگی او را فیلم برداری کرد

خانواده مقتول با قاتل دیدار کردند

خانواده مقتول با قاتل دیدار کردند؛ قاتل دوست دختر سابق خود را با ۴۷ ضربه چاقو به قتل رساند و به جای تماس با اورژانس لحظات آخر زندگی او را فیلم برداری کرد

قاتل دوست دختر سابق خود را با ۴۷ ضربه چاقو به قتل رساند و لحظات آخر زندگی او را فیلم برداری کرد

هشدار : این خبر حاوی جزئیات تکان دهنده ، مطرح شده در دادگاه است. قاتل دوست دختر سابق خود را با ۴۷ ضربه چاقو به قتل رساند و لحظات آخر زندگی او را فیلم برداری کرد

به گزارش تهرانتو نیوز ؛ به نقل از سی تی وی

ونکوور _ خانواده نیکول پورچِلو (Nicole Porciello) میدانستند که این روز در نهایت فرا می رسد. روزی که آنها با دوست پسر سابق حسود نیکول که او را به قتل رسانده است رو به رو می شوند و درد و رنج و ترسی که در دو سال گذشته هر روز تحمل کرده اند را به اشتراک می گذارند.

روزی که برادر، خاله، بهترین دوست و پدر نیکول اظهارات تاثیرگذار خود را بلند قرائت کردند، ۳۱ نفر دیگر نیز در ثبت این پرونده حضور داشتند؛ آنها مجبور به مواجهه با ترسی شدند که نیکول در ساعات پایانی عمرش در یک رخداد بی رحمانه آن را تجربه کرده بود.

پورچلو که به عنوان نیکول هاسلمان (Nicole Hasselmann) نیز شناخته می شود در نوامبر ۲۰۱۸ پس از تحمل ۴۷ ضربه چاقو و بیرون انداخته شدن از خودرو در امتداد بزرگراه بارنت (Barnet) در منطقه برنابی به قتل رسید. قاتل دوست دختر سابق خود را با ۴۷ ضربه چاقو به قتل رساند و لحظات آخر زندگی او را فیلم برداری کرد

قاتل دوست دختر سابق خود را با 47 ضربه چاقو به قتل رساند و لحظات آخر زندگی او را فیلم برداری کرد
قاتل دوست دختر سابق لحظات آخر زندگی او را فیلم برداری کرد

 بر اساس اظهارات و حقایق مشهود و مورد قبول، این خودرو اس یو وی (SUV) توسط جان پُوپل (Jan Poepl) دوست پسر او {که هفت سال مدام جدا شده بودند و دوباره به هم برگشته بودند}، به عمد دچار سانحه شده بود. قاتل دوست دختر سابق خود را با ۴۷ ضربه چاقو به قتل رساند و لحظات آخر زندگی او را فیلم برداری کرد

قاتل دوست دختر سابق خود را با 47 ضربه چاقو به قتل رساند و لحظات آخر زندگی او را فیلم برداری کرد
قاتل دوست دختر سابق را قتل رساند و لحظات آخر زندگی او را فیلم برداری کرد

پورچلو مادر یک پسر ده ساله داشت و همچنین دستیار آموزش های ویژه در دبیرستان تِمپِلتِن (Templeton) در ونکوور بود.

پسر کوچک نیکول بخاطر اینکه آن شب با مادرش نبوده خود را سرزنش میکند
نیکول و پسر کوچکش

کازین نیکول ، جینا ایولیانو (Gina Iuliano) او را “مانند نوری روشن” توصیف کرد.

دوست صمیمی اش اشلی انگلسون (Ashley Engleson) نیز گفت که او “از لحاظ ظاهری و باطنی زیبا” بود.

جان پُوپل که قبلا ایجنت و مشاور امور املاک بوده در پرونده مرگ نیکول به قتل درجه دو اعتراف کرده است.

در اولین جلسه از محاکمه دو روزه در روز چهارشنبه در دادگاه عالی بریتیش کلمبیا، دادستان {کراون (Crown)} از قاضی درخواست کرد که قبل از اینکه پوپل واجد شرایط عفو مشروط شود، او را به ۱۵ سال زندان محکوم کند.

درخواست وکیل مدافع برای پوپل ۱۰ سال است.

جو (Joe) پدر نیکول میگوید ، ” او تنها دختر مرا به قتل نرسانده ، او تمام خانواده من را کشته است.” قاتل دوست دختر سابق خود را با ۴۷ ضربه چاقو به قتل رساند و لحظات آخر زندگی او را فیلم برداری کرد

قاتل دوست دختر سابق خود را با 47 ضربه چاقو به قتل رساند و لحظات آخر زندگی او را فیلم برداری کرد
قاتل دوست دختر خود را با ۴۷ ضربه چاقو به قتل رساند و فیلم برداری کرد

قاتل (جان پوپل) زمانی که دوست دختر سابقش در حال مرگ بود از او فیلم برداری کرده است.

با توجه به اظهارات ، جان پوپل بد رفتاری داشته و علاوه بر آن نسبت به دیگر روابط و دوستان نیکول حسادت می کرده است.

نیکول ۹ روز پیش از قتلش، رابطه خود را با پوپل تمام کرده بود اما به دیدن او ادامه می داد.

در  عصر روز شانزدهم نوامبر قرار بود پوپل ، نیکول را در محل تمرین هاکی پسرش پیاده کند، اما در عوض زمانی که او روی صندلی کنار راننده نشسته بود، با چاقو ۴۷ ضربه به او وارد کرد. و به جای تماس با ۹۱۱، تلفن همراه خود را بیرون آورد و اقدام به فیلم برداری از خودشان کرد.

در این ویدیو که برای اولین بار در روز چهارشنبه در دادگاه پخش شد، نیکول پورچلو برای زنده ماندن و نفس کشیدن تلاش میکرد.

جان پوپل در بخشی میگوید ، ” من یک روانپریش عوضی هستم و از خودم متنفرم. من بدترین کاری که یک انسان می توانست انجام دهد را انجام دادم.”

دادگاه مملو از صدای هق هق گریه بود.

یک نفر نیز فریاد زد ،” تو حتی نمی توانی این ویدیو لعنتی را تماشا کنی. سرت را بلند کن.”

قاضی کاتلین کر (Kathleen Ker) قبلا گفته بود که ویدیو بسیار دردناک است و توصیه کرده بود هر کسی که تمایل دارد می تواند پیش از شروع فیلم یا در حین پخش آن سالن دادگاه را ترک کند.

جینا ایولیانو ، کازین نیکول در بیرون از دادگاه به سی تی وی گفت ،” هیچ کس در این دنیا نباید رنجی که نیکول تحمل کرده را تجربه کند. در واقع کلمات مناسبی پیدا نمی کنم تا صحنه هایی که دیدیم یا احساسی که دارم را توصیف کند… من شوک زده هستم.”

بر اساس اظهارات ، پس از آن جان پوپل به سمت خانه رانندگی کرده است.

او نیکول را به مدت دو ساعت و در حالی که خونریزی داشته و در حال مرگ بوده در ماشین خود رها کرده بود.

همسایگان صدای بوق زدن گزارش کرده بودند.

پوپل پس از آن آنلاین شد تا کارهای بانکی اش را انجام دهد و قبض هایش را بپردازد. او یک ماشین ظرفشویی و یک تلویزیون سفارش داد و یک ایمیل مبنی بر استعفا از شغلش نیز ارسال کرد.

دو ساعت پس از چاقو زدن به نیکول ، جان به اتومبیل برگشت و با ماشین حامل نیکول با تیر چراغ برق برخورد کرد. او تلاش کرده بود طوری صحنه سازی کند که یعنی نیکول در اثر این تصادف فوت کرده است.

نیکول از خودرو به بیرون و درون یک گودال پرتاب شده بود؛ در ابتدا نیروهای اورژانس موفق به پیدا کردن او نشدند و در نهایت یک جستجو در اطراف محل سانحه ترتیب دادند.

بر اساس اظهارات، ضربات چاقو و صدمات ناشی از تصادف منجر به فوت او شده است.

 

انسانیت کجاست؟

 

خانواده نیکول و صمیمی ترین دوست او یکی از پس از دیگری فرصت پیدا کردند تا برای از دست دادن او عزاداری کنند، با جان پوپل رو به رو شوند و تاثیر قتل او روی خانواده را به اشتراک بگذارند.

پدر نیکول ، جو گفت ، ” تو خانواده من را نابود کردی. قلب ما شکسته است. تو دختر عزیزم را از من گرفتی و من دیگر هرگز کامل نخواهم شد.”

بهترین دوست او اشلی انگلسون گفت ،” انسانیت کجاست؟ ای کاش او هیچوقت با تو آشنا نمیشد و اکنون زنده بود.”

عمه اش گفت ،” خانواده نیکول فقط زنده هستند اما زندگی نمیکنند؛ بسیار سخت است که ببینم آنها این همه زجر میکشند.”

و برادرش کارمین (Carmine) گفت ،” من همه اعتقاد و ایمانم را از دست داده ام… در کجای دنیا چنین ضایعه دردناکی طبیعی است؟ من تمام اعتقاد و ایمانم به خدا، به انسانیت و به همه چیز را از دست داده ام.”

جو همچنین گفت که پسر کوچک نیکول بخاطر اینکه آن شب با مادرش نبوده خود را سرزنش میکند و میگوید که احساس میکند اگر حضور داشت میتوانست جلوی این قتل را بگیرد.”

انگلسون قول داد که بخاطر دوست از دست رفته اش دوباره بجنگد و مقاومت کند. او گفت ، بخاطر از دست دادن او بسیار دلشکسته هستم ، امیدوارم که روزی دوباره بتوانم مایه افتخار نیکول شوم.

نیکول پورچلو ۳۴ ساله بود.

جلسه دادگاه در روز جمعه ادامه خواهد داشت.

حوادث ونکوور  اخبار ونکوور   حوادث ونکوور  اخبار ونکوور  حوادث ونکوور  اخبار ونکوور   حوادث ونکوور  اخبار ونکوور   حوادث ونکوور  اخبار ونکوور

خانواده مقتول      اخبار ونکوور خانواده مقتول    حوادث ونکوور    خانواده مقتول    خانواده مقتول      خانواده مقتول    خانواده مقتول

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا