ایرانجدیدترین اخبار

ابوالفضل قدیانی: خامنه‌ای دشمن ملت و مسئول اصلی کشتار کرونا در ایران است

ابوالفضل قدیانی: خامنه‌ای مقصر و مسئول اصلی کشتار کرونا در ایران

ابوالفضل قدیانی: خامنه‌ای دشمن ملت و مسئول اصلی کشتار کرونا در ایران است

در پی وخامت اوضاع کرونا در ایران، ابوالفضل قدیانی، فعال سیاسی و از چهره‌های جنبش سبز، علی خامنه‌ای را مقصر و مسئول اصلی شمار روزافزون مرگ و میرهای ناشی از پاندمی در ایران خواند.

ابوالفضل قدیانی: خامنه‌ای دشمن ملت و مسئول اصلی کشتار کرونا در ایران است
ابوالفضل قدیانی: خامنه‌ای دشمن ملت و مسئول اصلی کشتار کرونا در ایران است

ابوالفضل قدیانی در بیانیه خود گفت در فاجعه کرونا دولت بی کفایت و وزیر بهداشت و درمان متملق، چاپلوس و دروغگوی تحت فرمان رهبر هم مسئولند و باید پاسخگو باشند، اما مقصر و مسئول اصلی علی خامنه‌ای است. خامنه‌ای دشمن ملت ایران است؛ او کرونا را تبدیل به آلت قتاله‌ای علیه مردم ایران کرده است.

به گفته او، رهبر جمهوری اسلامی تا کنون فجایع بسیاری در عرصه‌های مختلف به وجود آورده که کشتار کرونا تازه‌ترین آنهاست.

این فعال سیاسی در بیانیه خود با اشاره به اینکه علی خامنه‌ای منتخب مردم نیست، خواستار استعفای او و برگزاری رفراندوم تغییر نظام جمهوری اسلامی و جایگزینی نظام جمهوری دموکراتیک سکولار شده است که به اعتقاد وی این شیوه مسالمت‌آمیزترین و خشونت‌پرهیزترین شیوه تغییر نظام است.

به گفته قدیانی، رهبر ایران بزرگترین دشمن ملت ایران است و مسبب اصلی فاجعه کنونی کرونا در این کشور است. 

او گفت: علی خامنه‌ای «در ابتدا با کتمان و ناچیز شمردن کرونا و در گام بعدی با فرافکنی و این که کرونا توطئه دشمن است و سپس با رد کردن کمک های بین المللی در مقطعی حساس به گسترش و تشدید کرونا پرداخت و در مرحله آخر با دستور مرگ‌آفرین خود مبنی بر ممنوعیت ورود واکسن از آمریکا و انگلیس و اختلال در ورود واکسن از کشورهای دیگر، کینه توزانه و انتقام‌جویانه به قتل عام انسان های بی پناه اقدام نمود.»

آقای قدیانی در بیانیه خود در وبسایت کلمه، به وکلا و فعالان بازداشت‌شده توسط نیروهای حکومتی اشاره کرد و گفت که آنها «به خاطر آزادی خواهی، عدالت طلبی، دفاع از حقوق بشر و دفاع از حقوق ملت دستگیر شده‌اند. امید است هر چه زودتر آزاد شوند.»

به گفته قدیانی، رهبر جمهوری اسلامی به روشنی می‌داند و می‌بیند که بیش از نود درصد مردم با او و حکومت ضد ملی‌اش به شدت مخالفند.

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی پیشتر ویروس کرونا را یک ویروس کذایی خوانده بود و در دی ماه سال گذشته، وارد کردن واکسن از آمریکا و بریتانیا را ممنوع اعلام کرد، اما در پی این تصمیم مرگبار وی، شمار جانباختگان افزایش یافت و بحران کرونا در کشور وخامت بیشتری پیدا کرد؛ به دنبال بحران اخیر کرونا در ایران، خامنه ای در بیستم مرداد ماه ویروس کرونا را مسئله اول و فوری کشور خواند و دستور داد هر طور شده واکسن مورد نیاز تامین شود.

به دنبال این تصمیمات نادرست و کشتار مردم، شش وکیل و فعال مدنی تلاش کردند از مسئولان و شخص اول در این فاجعه شکایت کنند. اما در ۲۳ مرداد این افراد بازداشت شدند.

مهدی محمودیان، آرش کیخسروی، لیلا حیدری، محمدرضا فقیهی، مصطفی نیلی و مریم فراافراز از جمله وکلا و فعالان مدنی بودند که توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند. خانم لیلا حیدری یک روز بعد از دستگیری آزاد شد.

مستبد امروز ایران علی خامنه‌ای از هیچ فرصتی برای ضربه زدن یه ملت تحت ستم ایران غفلت نمی کند او تا کنون فجایع بسیاری در عرصه‌های مختلف آفریده است که از تازه ترین آنها کشتار سهمگین کروناست.

علی خامنه‌ای عملاً کرونا را تبدیل به آلت قتاله ای علیه مردم ایران کرد با اتخاذ مواضع و تصمیم های ضد ملی خود ( با توجه به اعتراف مقامات دولتی که آمار واقعی مرگ سه تا چهار برابر آمار رسمی است) صدها هزار نفر از مردم بی پناه مظلوم را به مسلخ کرونا برد و قربانی هوسبازی ها و جاه طلبی های خود کرد. این بزرگترین دشمن ملت ایران مسبب اصلی این فاجعه عظیم می باشد وی در ابتدا با کتمان و ناچیز شمردن کرونا و در گام بعدی با فرا فکنی و این که کرونا توطئه دشمن است و سپس با رد کردن کمک های بین المللی در مقطعی حساس به گسترش و تشدید کرونا پرداخت و در مرحله آخر با دستور مرگ آفرین خود مبنی بر ممنوعیت ورود واکسن از آمریکا و انگلیس و اختلال در ورود واکسن از کشورهای دیگر، کینه توزانه و انتقام‌جویانه به قتل عام انسان های بی پناه اقدام نمود . چرا؟

چون به روشنی می داند و می بیند که بیش از نود درصد مردم با او و حکومت ضد ملیش به شدت مخالفند. طرح «صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی» که در حقیقت طرح سانسور سراسری و تشدید و گسترش اختناق ملی از طریق قطع اینترنت و قطع ارتباط مردم با جهان خارج می باشد به همین منظور در دستور کار مجلس مطیع و منقاد و دست نشانده اش قرار گرفته است که جرم ها و فجایع آفرینی‌ها و سرکوب هایش پنهان و مکتوم مانده و افکار عمومی ایران و جهان از آن مطلع نگردند. ماشین سر کوبش همچنان علیه آزادیخواهان، عدالت طلبان و مدافعان حقوق بشر فعال است. روز شنبه بیست و سوم مرداد خبر دستگیری مهدی محمودیان ، مصطفی نیلی، آرش کیخسروی، مریم فرا افراز، لیلاحیدری، محمدرضا فقیهی و محمد هادی عرفانیان منتشر شد این عزیزان به خاطر آزادی خواهی ،عدالت طلبی ، دفاع از حقوق بشر و دفاع از حقوق ملت دستگیر شده‌اند. امید است هر چه زودتر آزاد شوند. قبل از آن عمال سرکوبگرش جواد لعل محمدی این معلم شریف و یکی از چهارده نفری که خواهان استعفای علی خامنه‌ای و تغییر نظام بوده را دستگیر و به مکان نا معلومی برده و روزها به شکنجه و آزار و اذیت او پرداختند. وی در یک ویدئو این اقدام خشونت بار و ضد انسانی را افشا و آثار شکنجه اش را در معرض دید همگان قرار داده است.

البته در فاجعه کرونا دولت بی کفایت و وزیر بهداشت و درمان متملق ،چاپلوس و دروغگویش که تحت فرمان مستبد ایران هستند هم مسئولند و باید پاسخگو باشند، اما مقصر و مسئول اصلی علی خامنه‌ای است که تمامی این مصایب و فجایع را بوجود می آورد که حکومت غیر قانونی، غاصبانه و نا مشروعش تداوم یابد، او برای تداوم قدرت شیطانیش حاضر شد به تشکیلات بنیاد گرا، جنایتکار و ضد بشر طالبان کمک کرده و این گروه تروریستی را تبرئه کند چرا که هدف برایش هر وسیله ای را توجیه می کند. اما عاقبت مردم با جنبش یک پارچه و سراسری خود او و نظامش را از سریر قدرت به زیر خواهند کشید.

همانطور که بارها گفته ام مسالمت‌آمیز ترین و خشونت پرهیزترین شیوه تغییر نظام ، استعفای علی خامنه‌ای (که باید کنار رود چون منتخب مردم نیست) و برگزاری رفراندوم تغییر نظام جمهوری اسلامی و جایگزینی نظام جمهوری دمکراتیک سکولار می باشد.

فعال سیاسی    کشتار کرونا در ایران  فعال سیاسی  کشتار کرونا در ایران    فعال سیاسی  کشتار کرونا در ایران    فعال سیاسی 

نظام جمهوری دموکراتیک سکولار    فعال سیاسی      نظام جمهوری دموکراتیک سکولار      نظام جمهوری دموکراتیک سکولار 

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!