انتاریوجدیدترین اخبارکانادا

چهارمین روز متوالی ثبت بیش از ۶۰۰ مورد جدید کووید-۱۹ و یک مورد فوت در انتاریو

انتاریو از ثبت بیش از ۶۰۰ مورد جدید کووید-۱۹ و یک مورد فوت خبر داد

چهارمین روز متوالی ثبت بیش از ۶۰۰ مورد جدید کووید-۱۹ و یک مورد فوت در انتاریو

مسئولان بهداشت استان انتاریو بیش از ۶۰۰ مورد جدید ابتلا به کووید-۱۹ و یک مورد فوت ناشی از این بیماری گزارش کردند. چهارمین روز متوالی ثبت بیش از ۶۰۰ مورد جدید کووید-۱۹ و یک مورد فوت در انتاریو

به گزارش تهرانتو نیوز ؛ چهارمین روز متوالی در انتاریو

استان انتاریو روز چهارشنبه ثبت ۶۶۰ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا جدید را در حالی تائید کرد که مسئولان استان روز سه‌شنبه از افت تعداد ابتلا تا ۴۸۶ مورد جدید خبر داده بودند.

قبل از روز سه‌شنبه استان انتاریو در طول چهار روز پیاپی بیش از ۶۰۰ مورد روزانه ابتلا به این بیماری را گزارش کرده بود. میانگین متحرک هفت‌روزه انتاریو در حال حاضر ۶۲۵ مورد است که نسبت به ۴۹۵ مورد در همین روز از هفته گذشته افزایش‌یافته است.

از میان موارد ابتلا گزارش‌شده در روز چهارشنبه ۵۲۵ مورد شامل افراد غیر واکسینه یا افرادی بوده است که تنها یک دوز واکسن تزریق کرده‌اند یا وضعیت واکسیناسیون آنها نامشخص می باشد. تعداد ۱۳۵ مورد ابتلا باقیمانده مربوط به افراد کاملا واکسینه است. چهارمین روز متوالی ثبت بیش از ۶۰۰ مورد جدید کووید-۱۹ و یک مورد فوت در انتاریو

چهارمین روز متوالی ثبت بیش از 600 مورد جدید کووید-19 و یک مورد فوت در انتاریو
چهارمین روز متوالی ثبت بیش از ۶۰۰ مورد جدید کووید-۱۹ و یک مورد فوت در انتاریو

وزارت بهداشت استان می‌گوید که بر اساس پردازش ۲۶،۴۰۶ تست ظرف ۲۴ ساعت گذشته نرخ مثبت بودن تست در استان برابر با ۲.۴ درصد است. مسئولان استان می‌گویند با فوت یک بیمار دیگر براثر کووید-۱۹ ظرف ۲۴ ساعت گذشته شمار مرگ‌ومیر استان در حال حاضر به ۹،۴۷۲ مورد رسیده است.

مسئولان استان اعلام کردند که دست‌کم ۲۸۳ نفر به علت ابتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان بستری هستند ازجمله ۳۰ نفر که دارای واکسیناسیون کامل هستند و ۲۵۳ نفر که یا واکسیناسیون کامل انجام نداده‌اند یا وضعیت واکسیناسیون آنها نامشخص است.

حداقل ۱۶۱ نفر از این بیماران در بخش های مراقبت های ویژه در بیمارستان‌های انتاریو تحت درمان قرار دارند و ۹۲ نفر از آنها نیز به کمک ونتیلاتور تنفس می‌کنند. این استان از روز چهارشنبه ۵۷۲ مورد از مبتلایان را در شمار بهبودیافتگان محسوب می‌کند که تعداد بیماران بهبودیافته در انتاریو را به ۵۴۶،۶۸۵ نفر می‌رساند.

 گزارش امروز تعداد کل موارد ابتلا تائید شده در آزمایشگاه‌های انتاریو شامل موارد بهبودی و فوتی را به ۵۶۱،۲۹۷ مورد می‌رساند. چهارمین روز متوالی ثبت بیش از ۶۰۰ مورد جدید کووید-۱۹ و یک مورد فوت در انتاریو

چهارمین روز متوالی ثبت بیش از ۶۰۰ مورد جدید کووید-۱۹ و یک مورد فوت در انتاریو

موارد جدید ابتلا به کووید-۱۹ در کدام مناطق انتاریو ثبت‌شده‌اند

چهارمین روز متوالی ثبت بیش از ۶۰۰ مورد جدید کووید-۱۹ و یک مورد فوت در انتاریو

مسئولان اعلام کردند که موارد ابتلا در منطقه تورنتو بزرگ شامل ۱۵۱ مورد جدید در تورنتو، ۹۳ مورد جدید در منطقه یورک، ۵۲ مورد جدید در منطقه پیل، ۲۱ مورد جدید در منطقه دورهام و ۲۰ مورد جدید در منطقه هالتون است. مسئولان علاوه بر این از ثبت ۸۶ مورد جدید در همیلتون، ۵۱ مورد جدید در ویندزور اسکس، ۳۴ مورد جدید در میدلسکس-لندن، ۲۹ مورد جدید در اوتاوا و ۲۴ مورد جدید در سیمکو-موسکاکا خبر دادند.

تمام مناطق دیگر در استان از ثبت کمتر از ۲۰ مورد جدید ابتلا به این بیماری خبر دادند.

استان انتاریو در حال حاضر در مرحله سوم برنامه بازگشایی قرار دارد. مسئولان سازمان بهداشت هفته گذشته گفتند که استان انتاریو با توجه به در پیش بودن «پاییز و زمستان دشوار» به علت واریانت دلتا ادامه بازگشایی‌ها را به تعویق می‌اندازدند.

 

واکسیناسیون کامل بیش از ۹.۸ میلیون نفر در انتاریو

چهارمین روز متوالی ثبت بیش از ۶۰۰ مورد جدید کووید-۱۹ و یک مورد فوت در انتاریو

دکتر کییرن مور (Kieran Moore) پزشک ارشد سازمان بهداشت انتاریو روز سه‌شنبه گفت انتاریو به‌احتمال‌زیاد در طول شش تا هشت ماه آینده درگیر موج‌های کووید-۱۹ خواهد بود و تنها در صورتی متوقف خواهد شد که نرخ واکسیناسیون حداقل به ۹۰ درصد برسد.

در انتاریو، بیش از ۷۵ درصد از شهروندان بالای ۱۲ سال کاملاً در مقابل کووید-۱۹ واکسینه هستند اما نرخ تزریق دوز اول در طول چند هفته اخیر با وقفه روبرو بوده است. استان انتاریو در حال حاضر به‌منظور افزایش نرخ واکسیناسیون در حال اجرای «استراتژی مایل آخر» است.

(استراتژی مایل آخر: (last mile strategy) یکی از اصطلاحاتی است که در مدیریت زنجیره تأمین به کار می‌رود و به معنی رساندن و تحویل کالاها از مراکز توزیع به مقصد نهایی است) استان انتاریو اعلام کرد که تابه‌حال ۹،۸۱۹،۶۷۷ نفر در انتاریو هر دو دوز واکسن کووید-۱۹ را تزریق کرده‌اند و در حال حاضر به‌طور کامل در مقابل این بیماری واکسینه محسوب می‌شوند.

مسئولان اعلام کردند که در طول ۲۴ ساعت گذشته ۴۰،۲۵۴ دوز واکسن برای شهروندان انتاریو تزریق‌شده است. بیش از ۲۰.۵ میلیون دوز واکسن از شروع طرح توزیع واکسن در سال گذشته تابه‌حال در استان تزریق‌شده است.

اخبار کانادا اخبار تورنتو    اخبار کانادا اخبار تورنتو    اخبار کانادا اخبار تورنتو    اخبار کانادا اخبار تورنتو    اخبار کانادا اخبار تورنتو  اخبار کانادا اخبار تورنتو    چهارمین روز متوالی ثبت بیش از ۶۰۰ مورد جدید کووید-۱۹ و یک مورد فوت در انتاریو دکتر کییرن مور (Kieran Moore) پزشک ارشد سازمان بهداشت انتاریو روز سه‌شنبه گفت انتاریو به‌احتمال‌زیاد در طول شش تا هشت ماه آینده درگیر موج‌های کووید-۱۹ خواهد بود و تنها در صورتی متوقف خواهد شد که نرخ واکسیناسیون حداقل به ۹۰ درصد برسد. در انتاریو، بیش از ۷۵ درصد از شهروندان بالای ۱۲ سال کاملاً در مقابل کووید-۱۹ واکسینه هستند اما نرخ تزریق دوز اول در طول چند هفته اخیر با وقفه روبرو بوده است. استان انتاریو در حال حاضر به‌منظور افزایش نرخ واکسیناسیون در حال اجرای «استراتژی مایل آخر» است. اخبار کرونا اخبار کرونا اخبار کرونا اخبار کرونا اخبار کرونا

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!