انتاریوجدیدترین اخبارکانادا

کارکنان شهرداری و حمل و نقل تورنتو تا ۳۰ اکتبر برای واکسیناسیون کامل کووید-۱۹ مهلت دارند

کارکنان شهرداری و کمیسیون حمل‌ونقل تورنتو باید تا پیش از ۳۰ اکتبر کاملاً در مقابل کووید-۱۹ واکسینه باشند

کارکنان شهرداری و حمل و نقل تورنتو تا ۳۰ اکتبر برای واکسیناسیون کامل کووید-۱۹ مهلت دارند

هم‌زمان با رو به افزایش گذاشتن تعداد موارد ابتلا در موج چهارم پاندمی، واکسیناسیون کووید-۱۹ برای تمامی کارکنان شهرداری تورنتو (City of Toronto) و کارکنان کمیسیون حمل و نقل تورنتو (Toronto Transit Commission) یا همان تی‌تی‌سی (TTC) ظرف دو ماه آینده اجباری خواهد شد.  کارکنان شهرداری و حمل و نقل تورنتو تا ۳۰ اکتبر برای واکسیناسیون کامل کووید-۱۹ مهلت دارند

به گزارش تهرانتو نیوز ؛

جان توری (John Tory) شهردار تورنتو صبح پنجشنبه اعلام کرد که تمامی کارمندان موظفند تا ۳۰ اکتبر در مقابل این بیماری به‌طور کامل واکسینه شوند. کارکنان شهرداری و حمل و نقل تورنتو تا ۳۰ اکتبر برای واکسیناسیون کامل کووید-۱۹ مهلت دارند

کارکنان شهرداری و حمل و نقل تورنتو تا 30 اکتبر برای واکسیناسیون کامل کووید-19 مهلت دارند
کارکنان شهرداری و حمل و نقل تورنتو تا اکتبر برای واکسیناسیون کامل کووید-۱۹ مهلت

شهردار تورنتو گفت «وضعیتی که باوجود واریانت دلتا داریم یکی از مسائلی خواهد بود که همچنان باید به جدی گرفتن آن ادامه بدهیم. آنچه در معرض خطر از دست رفتن داریم واقعاً بسیار بیشتر از آن است که بتوانیم وضعیت فعلی را کمتر از نهایت توان خود جدی بگیریم.»

تمامی اعضای سازمان‌های خدمات دولتی تورنتو موظف هستند تا ۱۳ سپتامبر گواهی وضعیت واکسیناسیون ارائه کنند.

کارمندانی که هنوز واکسینه نشده‌اند یا وضعیت واکسیناسیون خود را اعلام نمی‌کنند در موعد مقرر ملزم خواهند بود که در آموزش‌های اجباری درباره فواید واکسیناسیون شرکت کنند. افراد غیرواکسینه پس‌ازاین دوره باید گواهی دریافت دوز اول واکسن خود را تا ۳۰ سپتامبر ارائه کنند.

پس‌ازاین مرحله تمامی کارمندان تا یک ماه بعد موظف خواهند بود که دوز اول و دوم واکسن کووید-۱۹ را دریافت کرده باشند. کارکنان شهرداری و حمل و نقل تورنتو تا ۳۰ اکتبر برای واکسیناسیون کامل کووید-۱۹ مهلت دارند

کارکنان شهرداری و حمل و نقل تورنتو تا 30 اکتبر برای واکسیناسیون کامل کووید-19 مهلت دارند
کارکنان شهرداری و حمل و نقل تورنتو تا اکتبر واکسیناسیون کامل کووید-۱۹ مهلت دارند

جان توری گفت «الزامی کردن واکسن به این دلیل است که می‌خواهیم از کل جمعیت نیروی کار شامل تقریباً ۳۷،۶۰۰ کارمند محافظت کنیم و همچنین اطمینان پیدا کنیم که حاکمیت شهر برای تاب آوردن در مقابل موج چهارم و واریانت دلتا به بهترین وجه آماده است و همین‌طور برای اینکه از عموم مردمی که هرروز با آنها سروکار داریم محافظت کنیم و البته از این طریق می‌توانیم از روند تأمین خدمات دولتی حیاتی نیز محافظت کنیم.»

شهردار تورنتو اشاره‌ای نکرد که کارکنانی که در موعد مقرر کاملاً واکسینه نباشند با چه پیامدهایی مواجه خواهند بود اما در این مورد گفت که شهرداری «از هیچ گزینه‌ای صرف‌نظر نمی‌کند.»

جان توری گفت که شهرداری از تعهدات حقوق بشری خود پیروی می‌کند و کارکنان دارای معافیت‌های پزشکی و کسانی که ازلحاظ قانونی حق‌دارند از تزریق واکسن خودداری کنند را با شرایط تطبیق خواهد داد.

شهردار جان توری گفت «اما این سیاست جای هیچ شکی باقی نمی‌گذارد که ما به افرادی که فاقد دلایل پزشکی یا حقوق بشری معتبر برای عدم واکسیناسیون هستند اجازه نمی‌دهیم که همکاران خود را در معرض خطر قرار دهند، یا کل محیط کار خود و در برخی موارد عموم مردم را در معرض خطر قرار دهند. ما واقعاً از عهده چنین ریسکی برنمی‌آییم.»

مسئولان بهداشت پیوسته اعلام کرده‌اند که واکسن به میزان بالایی احتمال آلوده شدن یک فرد به ویروس یا ابتلا شدید به بیماری را کاهش می‌دهد. طبق اعلام سازمان بهداشت دولتی تورنتو، از اول ماه می افراد غیرواکسینه یا کسانی که صرفاً یک دوز واکسن تزریق کرده‌اند تشکیل‌دهنده ۹۸.۷ درصد از موارد بستری کووید-۱۹ در تورنتو هستند. کارکنان شهرداری و حمل و نقل تورنتو تا ۳۰ اکتبر برای واکسیناسیون کامل کووید-۱۹ مهلت دارند

کارکنان شهرداری و حمل و نقل تورنتو تا 30 اکتبر برای واکسیناسیون کامل کووید-19 مهلت دارند
کارکنان شهرداری و حمل و نقل تورنتو تا ۳۰ اکتبر واکسیناسیون کامل کووید-۱۹ مهلت

الزام واکسن کووید-۱۹ برای تمامی کارکنان کمیسیون حمل‌ونقل تورنتو

 

به فاصله کمی پس‌ازاینکه جان توری بیانیه خود را منتشر کرد کمیسیون حمل و نقل تورنتو (TTC) اعلام کرد که از این سیاست‌ها پیروی می‌کند و واکسیناسیون کووید-۱۹ را برای تمام کارکنان خود اجباری می‌نماید.

تا ۱۳ سپتامبر تمامی کارکنان و پیمانکاران TTC موظف خواهند بود که گواهی واکسیناسیون خود را ارائه کنند و در صورت عدم واکسیناسیون آموزش‌های اجباری را بگذرانند.

استوارت گرین (Stuart Green) سخنگوی کمیسیون حمل و نقل تورنتو گفت که «تی‌تی‌سی» (TTC) با پیروی از دستورالعمل یکسان با شهرداری واکسیناسیون کامل تا ۳۰ اکتبر را برای تمامی کارکنان الزامی می‌کند.

سخنگوی تی‌تی‌سی گفت «همان‌طور که می‌دانید ما هزاران نفر کارکنان خط مقدم داریم که تصدی و رانندگی وسایل نقلیه ما را به عهده‌دارند، کسانی که هرروز با صدها هزار نفر از مشتریان ما در تماس هستند، بنابراین مشتریان ما باید بدانند که کارکنان بخش حمل و نقل وظیفه خود را انجام می‌دهند.»

استوارت گرین گفت که به گمان او اکثریت کارکنان تی‌تی‌سی از قبل به‌طور کامل واکسینه شده‌اند.

جزییات مربوط به سیاست واکسن TTC در حال نهایی سازی است و اواخر این ماه منتشر خواهد شد.

سیاست‌های جدید شهرداری و تی‌تی‌سی چند روز پس‌ازآن مطرح شدند که پزشک ارشد بهداشت انتاریو سیاست واکسیناسیون اجباری برای کارکنان محیط‌های کاری پرخطر را اعلام کرد.

جان توری (John Tory) شهردار تورنتو گفت «وضعیتی که باوجود واریانت دلتا داریم یکی از مسائلی خواهد بود که همچنان باید به جدی گرفتن آن ادامه بدهیم. آنچه در معرض خطر از دست رفتن داریم واقعاً بسیار بیشتر از آن است که بتوانیم وضعیت فعلی را کمتر از نهایت توان خود جدی بگیریم.» تمامی اعضای سازمان‌های خدمات دولتی تورنتو موظف هستند تا ۱۳ سپتامبر گواهی وضعیت واکسیناسیون ارائه کنند. کارمندانی که هنوز واکسینه نشده‌اند یا وضعیت واکسیناسیون خود را اعلام نمی‌کنند در موعد مقرر ملزم خواهند بود که در آموزش‌های اجباری درباره فواید واکسیناسیون شرکت کنند. افراد غیرواکسینه پس‌ازاین دوره باید گواهی دریافت دوز اول واکسن خود را تا ۳۰ سپتامبر ارائه کنند. جان توری گفت «الزامی کردن واکسن به این دلیل است که می‌خواهیم از کل جمعیت نیروی کار شامل تقریباً ۳۷،۶۰۰ کارمند محافظت کنیم و همچنین اطمینان پیدا کنیم که حاکمیت شهر برای تاب آوردن در مقابل موج چهارم و واریانت دلتا به بهترین وجه آماده است و همین‌طور برای اینکه از عموم مردمی که هرروز با آنها سروکار داریم محافظت کنیم و البته از این طریق می‌توانیم از روند تأمین خدمات دولتی حیاتی نیز محافظت کنیم.» اخبار کانادا اخبار تورنتو اخبار کانادا اخبار تورنتو اخبار کانادا اخبار تورنتو اخبار کانادا اخبار تورنتو اخبار کانادا اخبار تورنتو اخبار کانادا اخبار تورنتو

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!