جدیدترین اخبارکریپتوکارنسی

راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین بانک‌های بزرگ جی‌پی مورگان و ولز فارگو

دو بانک بزرگ جی‌پی مورگان و ولز فارگو صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین خود را نزد کمیسیون اوراق بهادار ثبت کردند

راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین بانک‌های بزرگ جی‌پی مورگان و ولز فارگو

دو بانک بزرگ جی‌پی مورگان و ولز فارگو سرمایه‌گذاری کریپتو خود را گسترش داده‌اند؛ جالب‌توجه‌تر آنکه بانک‌های ولز فارگو و جی‌پی مورگان صندوق بیت کوین (BTC) خود را نزد کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به ثبت رساندند. راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین بانک‌های بزرگ جی‌پی مورگان و ولز فارگو

راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین بانک‌های بزرگ جی‌پی مورگان و ولز فارگو
راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین بانک‌های بزرگ جی‌پی مورگان و ولز فارگو

علاوه بر این ولز فارگو ازجمله آخرین بانک‌های عظیمی است که سرمایه‌گذاری کریپتو را برای افراد دارای سرمایه خالص بالا ارائه می‌کند. ولز فارگو در طرح جدید خود از همکاری و خدمات دو شرکت گروه سرمایه‌گذاری نیویورک (شرکت گروه سرمایه‌گذاری نیویورک NYDIG یک شرکت پیشگام تکنولوژی و خدمات مالی است) و شرکت مسئولیت محدود فرانکلین اسکوئر هولدینگز (FS Investments) بهره می‌برد. علاوه بر این ولز فارگو درصد نامشخصی از فروش را از طریق دو شرکت تابعه خود شامل شرکت خدمات ترخیص ولز فارگو (Wells Fargo Clearing Services) و شبکه مشاوران مالی ولز فارگو (Wells Fargo Advisors Financial Network) دریافت می‌کند.

بانک جی پی مورگان نیز با NYDIG همکاری می‌کند و درصد نامشخصی از فروش را از طریق شرکت‌های تابعه خود دریافت می‌کند.

هیچ‌کدام از صندوق‌های سرمایه‌گذاری بیت کوین دو بانک اشاره‌شده در زمان ثبت اسناد در کمیسیون بورس و اوراق بهادار هنوز هیچ فروشی انجام نداده‌اند. از طرفی این دو بانک عظیم تازه‌ترین بانک‌هایی هستند که به شمار رو به رشد مؤسساتی می‌پیوندند که به‌تدریج در حال پذیرش دارایی‌های دیجیتال هستند. سال جاری بانک جی پی مورگان محتاطانه توضیح داد که سرمایه‌گذاران کریپتو بیت کوین را به پورتفلیو خود اضافه کنند و توضیح داد که تخصیص حداکثر تا ۱% از پورتفلیو می‌تواند به هر میزانی از درآمد مؤثر در کل بازده ریسک تعدیل‌شده برسد.

بانک‌های جی‌پی مورگان چیس (JPMorgan Chase)، ولز_فارگو (Wells Fargo) و گلدمن ساچز (Goldman Sachs) با تزریق میلیون‌ها دلار در شرکت‌های کریپتو به پوشش ریسک شرط بستن خود روی احتمال یک آینده بدون بانک پرداختند.

در همین خصوص، بی‌وای‌ان ملون (BNY Mellon) از برنامه‌های خود برای تشکیل یک تیم جدید از اول این ماه خبر داد که هدف آن توسعه پلتفرم تصدی و مدیریت دارایی‌های سنتی و کریپتو است. از طرفی بانک مورگان استنلی (Morgan Stanley) در حال طی کردن فرآیند بررسی و تصمیم‌گیری در مورد سرمایه‌گذاری در حوزه بیت کوین است.

تا سال ۲۰۲۰ بانک‌ها درواقع حق انتخابی در این مورد نداشتند. از این گذشته دفتر کنترل ارز ایالات‌متحده (OCC) تا جولای سال گذشته به بانک‌ها دسترسی برای نگهداری کریپتوکارنسی نداده بود؛ بنابراین چنین تحولی چراغ سبزی برای بانک‌ها بود که کاوش و پژوهش در عملیات دارایی‌های دیجیتال را آغاز کنند.

راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین بانک‌های بزرگ جی‌پی مورگان و ولز فارگو  دو بانک بزرگ جی‌پی مورگان و ولزفارگو سرمایه‌گذاری کریپتو خود را گسترش داده‌اند؛ جالب‌توجه‌تر آنکه بانک‌های ولز فارگو و جی‌پی مورگان صندوق بیت کوین (BTC) خود را نزد کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به ثبت رساندند. علاوه بر این ولز فارگو ازجمله آخرین بانک‌های عظیمی است که سرمایه‌گذاری کریپتو را برای افراد دارای سرمایه خالص بالا ارائه می‌کند. ولز فارگو در طرح جدید خود از همکاری و خدمات دو شرکت گروه سرمایه‌گذاری نیویورک (شرکت گروه سرمایه‌گذاری نیویورک NYDIG یک شرکت پیشگام تکنولوژی و خدمات مالی است) و شرکت مسئولیت محدود فرانکلین اسکوئر هولدینگز (FS Investments) بهره می‌برد. راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین بانک‌های بزرگ جی‌پی مورگان و ولز فارگو  علاوه بر این ولز فارگو درصد نامشخصی از فروش را از طریق دو شرکت تابعه خود شامل شرکت خدمات ترخیص ولزفارگو (Wells Fargo Clearing Services) و شبکه مشاوران مالی ولز فارگو (Wells Fargo Advisors Financial Network) دریافت می‌کند.

راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین بانک‌های بزرگ جی‌پی مورگان و ولزفارگو  بانک جی پی مورگان نیز با NYDIG همکاری می‌کند و درصد نامشخصی از فروش را از طریق شرکت‌های تابعه خود دریافت می‌کند. هیچ‌کدام از صندوق‌های سرمایه‌گذاری بیت کوین دو بانک اشاره‌شده در زمان ثبت اسناد در کمیسیون بورس و اوراق بهادار هنوز هیچ فروشی انجام نداده‌اند. از طرفی این دو بانک عظیم تازه‌ترین بانک‌هایی هستند که به شمار رو به رشد مؤسساتی می‌پیوندند که به‌تدریج در حال پذیرش دارایی‌های دیجیتال هستند. راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین بانک‌های بزرگ جی‌پی مورگان و ولزفارگو

سال جاری بانک جی پی مورگان محتاطانه توضیح داد که سرمایه‌گذاران کریپتو بیت کوین را به پورتفلیو خود اضافه کنند و توضیح داد که تخصیص حداکثر تا ۱% از پورتفلیو می‌تواند به هر میزانی از درآمد مؤثر در کل بازده ریسک تعدیل‌شده برسد. بانک‌های جی‌پی مورگان چیس (JPMorgan Chase)، ولزفارگو (Wells Fargo) و گلدمن ساچز (Goldman Sachs) با تزریق میلیون‌ها دلار در شرکت‌های کریپتو به پوشش ریسک شرط بستن خود روی احتمال یک آینده بدون بانک پرداختند.  در همین خصوص، بی‌وای‌ان ملون (BNY Mellon) از برنامه‌های خود برای تشکیل یک تیم جدید از اول این ماه خبر داد که هدف آن توسعه پلتفرم تصدی و مدیریت دارایی‌های سنتی و کریپتو است.

راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین بانک‌های بزرگ جی‌پی مورگان و ولزفارگو  از طرفی بانک مورگان استنلی (Morgan Stanley) در حال طی کردن فرآیند بررسی و تصمیم‌گیری در مورد سرمایه‌گذاری در حوزه بیت کوین است. تا سال ۲۰۲۰ بانک‌ها درواقع حق انتخابی در این مورد نداشتند. از این گذشته دفتر کنترل ارز ایالات‌متحده (OCC) تا جولای سال گذشته به بانک‌ها دسترسی برای نگهداری کریپتوکارنسی نداده بود؛ بنابراین چنین تحولی چراغ سبزی برای بانک‌ها بود که کاوش و پژوهش در عملیات دارایی‌های دیجیتال را آغاز کنند. راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین بانک‌های بزرگ جی‌پی مورگان و ولز فارگو  بانک های بزرک کریپتوکارنسی بانک های بزرک کریپتوکارنسی بانک های بزرک کریپتوکارنسی بانک های بزرک کریپتوکارنسی بانک های بزرک کریپتوکارنسی

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!